Zrobiliśmy to, o czym niewielu wówczas myślało. Postanowiliśmy pokazać, że wszystko jest możliwe. Ponad trzydzieści lat temu zaczęliśmy tworzyć coś, co trwa i działa do dziś.Przeszliśmy trudną drogę transformacji. Zaczynaliśmy w trudnych czasach komunizmu, by z powodzeniem dać sobie radę w kapitalizmie. Pozwoliło to zdobyć nam doświadczenie, tak potrzebne w tej branży. Przez lata wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy.Słowa: rzetelność, terminowość, dobra cena, zadowolenie klienta są naszym mottem.


Rzetelnie pracujemy, czyli stawiamy ściany twarde jak skała, wieczne fundamenty i wszystko inne w jakości wzbudzającej zachwyt,


Jesteśmy słowni i terminowi, słów przepraszamy jest małe opóźnienie nie znamy,


Oferujemy dobre ceny, profesjonalnie wyceniamy usługi, wywołując uśmiech na twarzach klientów


Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo, klienci zamawiają, my martwimy się o wszystko inne.


Zadowolenie klientów to nasza satysfakcja.Jesteśmy w zakresie robót ogólnobudowlanych, robót ziemnych i budownictwa przemysłowego. Już w 1976 roku zwracaliśmy uwagę na jakość materiałów i tak jest do dziś. Wszystko, co używamy posiada wymagane atesty, certyfikaty, dopuszczenia do stosowania. Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, Pozwala nam się to wyróżniać na tak trudnym rynku. Pracujemy na terenie całej Polski. Dołącz do grona zadowolonych klientów - skontaktuj się z nami.